Make your own free website on Tripod.com

loni_k16@hotmail.com

-mir se vini-
POEZI DASHURIE
MUZIK
POEZI
Libri Vizitorve
ALBUM FOTO

MUZIK

 
 
 
Muharrem Ameti & Valbona - Cke more cuno.mp3Muharrem Ameti & Valbona - Cke more cuno... 2659KB Jan 19 2007 08:01:48 AM
Muharrem Ameti - Zemra ime.mp3Muharrem Ameti - Zemra ime.mp3 4806KB Jan 19 2007 08:15:21 AM
 
Adnan Daci - Zemrush.mp3Adnan Daci - Zemrush.mp3 3481KB Apr 30 2007 09:36:02 PM
 
Blero dhe Shpat Kasapi - Falma.mp3Blero dhe Shpat Kasapi - Falma.mp3 3332KB Apr 09 2007 11:41:39 AM
 
Nexhat Osmani - Humbi Dashuria.mp3Nexhat Osmani - Humbi Dashuria.mp3 2788KB Apr 09 2007 11:51:56 AM
 
Aurora - Prishtin.mp3Aurora - Prishtin.mp3 4513KB Apr 30 2007 09:41:12 PM
 
Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem me u nda.mp3Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem me... 4014KB Apr 01 2007 09:57:13 AM
 
GOLD AG  feat Mixha Bib&Rrahim Struja.mp3GOLD AG feat Mixha Bib&Rrahim Struja.mp3 5298KB Apr 13 2007 06:39:25 PM
 
 
Sinan Vllasaliu - Hiq kerqysh.mp3Sinan Vllasaliu - Hiq kerqysh.mp3 3746KB Feb 16 2007 07:50:18 AM
 
 
Aurora-PizzaDonna.mp3Aurora-PizzaDonna.mp3 3395KB Nov 15 2006 10:33:44 AM
 
 
Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty.mp3Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty.mp3 3332KB Dec 20 2006 09:39:25 AM
 
 
 

 
 Download    Alketa & flori - Merrme te fundit nate
3:56 128 kbps 44.1 kHz 3.78 Mb
 Download    Anila Mimani - Eh ta dish
4:54 128 kbps 44.1 kHz 4.70 Mb
 Download    Ardian Gaxha - Emrin e ka pranvere
3:34 128 kbps 44.1 kHz 3.43 Mb
 Download    Ardit Gjebrea - Kur braktis ate qe do
4:18 128 kbps 44.1 kHz 4.14 Mb
 Download    Artjola Toska - Une jetoj me nuk jam
5:06 128 kbps 44.1 kHz 4.91 Mb
 Download    Blero - Dashuri pa fund
3:30 128 kbps 44.1 kHz 3.37 Mb
 Download    Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri
4:27 128 kbps 44.1 kHz 4.28 Mb
 Download    Ermal Fejzullahu - Te pres me mall
4:15 128 kbps 44.1 kHz 4.09 Mb
 Download    Florian Muca - Per ty
3:56 128 kbps 44.1 kHz 3.78 Mb
 Download    Grupi AttA - Ku je ti
3:38 128 kbps 44.1 kHz 3.49 Mb
 Download    Julka - Naten e mire
3:27 128 kbps 44.1 kHz 3.32 Mb
 Download    Klajdi Musabelli - Flutura ne endrren time
5:27 128 kbps 44.1 kHz 5.23 Mb
 Download    Mariza Ikonomi - Per ty
3:48 128 kbps 44.1 kHz 3.66 Mb
 Download    NRG band - Ende te dua
3:26 128 kbps 44.1 kHz 3.30 Mb
 Download    Pirro Cako - Leter dashurie
3:42 128 kbps 44.1 kHz 3.56 Mb
 Download    Sabjan - Hej hej mjaft me lodhe
3:31 128 kbps 44.1 kHz 3.39 Mb
 Download    Sabri Fejzullahu - Ne enderr
5:09 128 kbps 44.1 kHz 4.96 Mb

Download

 

2 po 2 Login 
Fillimi
 Më shumë

Kėnget

 Download    2 po 2 - Hip hop shqip (feat Imortel)
4:04 128 kbps 44.1 kHz 3.91 Mb
 Download    2 po 2 - Jetoj
4:23 128 kbps 44.1 kHz 4.22 Mb
 Download    2 po 2 - Mėrzitshėm
4:20 128 kbps 44.1 kHz 4.17 Mb
 Download    2 po 2 - Made In Shqiptari
4:12 128 kbps 44.1 kHz 4.05 Mb
 Download    2 Po 2 - Ngreja Kamen
3:14 128 kbps 44.1 kHz 3.11 Mb
 Download    2 Po 2 - Qartu
2:57 128 kbps 44.1 kHz 2.84 Mb
 Download    2 po 2 - Qielli Im
3:34 128 kbps 44.1 kHz 3.43 Mb
 Download    2 po 2 ft G-Soldier - Mos Fleni
3:32 128 kbps 44.1 kHz 3.40 Mb
 Download    2 po 2 Nje Engjull
3:46 61 kbps 24 kHz 1.73 Mb
 Download    2po2 - E Di
3:58 160 kbps 44.1 kHz 4.77 Mb
 Download    2po2 - Hip hop shqip (feat Imortel)
4:04 128 kbps 44.1 kHz 3.91 Mb
 Download    2po2 - Hip Hop Shqip 2
3:47 128 kbps 44.1 kHz 3.65 Mb
 Download    2po2 - Hip Hop Therapy feat. Don Pizhi
3:55 160 kbps 44.1 kHz 4.71 Mb
 Download    2po2 - Jetoj
4:23 128 kbps 44.1 kHz 4.22 Mb
 Download    2po2 - Kujdes Pėr Djalin Tėnd
4:20 160 kbps 44.1 kHz 5.21 Mb
 Download    2po2 - Mėrzitshėm
4:20 128 kbps 44.1 kHz 4.17 Mb
 Download    2po2 - Made In Shqiptari
4:12 128 kbps 44.1 kHz 4.05 Mb
 Download    2po2 - Mirė Se Vjen Haver
3:37 160 kbps 44.1 kHz 4.34 Mb
 Download    2po2 - Music 4 My People
3:40 160 kbps 44.1 kHz 4.41 Mb
 Download    2po2 - Music 6 My People ( verzioni eksplicit )
3:38 160 kbps 44.1 kHz 4.37 Mb
 Download    2po2 - Njė Engjull
3:46 61 kbps 24 kHz 1.73 Mb
 Download    2po2 - Pas Vdekjes
4:54 160 kbps 44.1 kHz 5.90 Mb
 Download    2po2 - Qielli Im
3:34 128 kbps 44.1 kHz 3.43 Mb
 Download    2po2 - Qu kceni
3:06 128 kbps 44.1 kHz 2.99 Mb
 Download    2po2 - Rrugėt e Jetės 01
4:20 160 kbps 44.1 kHz 5.21 Mb
 Download    2po2 - Rrugėt e Jetės 02
4:06 160 kbps 44.1 kHz 4.93 Mb
 Download    2po2 - Shqiptarka jem
3:26 128 kbps 44.1 kHz 3.31 Mb
 Download    2po2 - S`ka pėrfundim
3:15 64 kbps 22.1 kHz 1.56 Mb
 Download    2po2 ft G-Soldier - Mos Fleni
3:32 128 kbps 44.1 kHz 3.40 Mb
 Download

 
 

Muzika 2007 E-mail

 

 
  Gili –    Albumi Dy Dakika  
Gili – Bora  e Majit Download_qerkinaj.com
Gili – Dy Dakita Download_qerkinaj.com
Gili - Engjullushe Download_qerkinaj.com
Gili – Flas me henen Download_qerkinaj.com
Gili – Haram te qovt puthja ime Download_qerkinaj.com
Gili – Makiato me uje miniral Download_qerkinaj.com
Gili – Prap se prap  (Duet me Sinanin) Download_qerkinaj.com
Gili - As me shoqen as me mua Download_qerkinaj.com
          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati "Qka po thua"
Shyhretja dhe Mahmuti – Ti Vallzo une po qaj Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti – Ti me fat e une pa fat Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti – Pse ma ktheve shpinen Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti – Cua e Kosoves Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti – Dushk per googel Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti - Fol Fol Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti - Mos Qaj Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti - Ne tetove qarshi Downloado_Qerkinaj.com
Shyhretja dhe Mahmuti - Qka po thu Downloado_Qerkinaj.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rifadie Grejqevc - Albumi i ri

Rifadie Grejqevci – Kenga 1 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 2 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 3 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 4 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 5 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 6 Download_Qerkinaj.com
Rifadie Grejqevci – Kenga 7 Download_Qerkinaj.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top Albumet 2007.

Ad
elina Ismajli dhe

Sabri Fejzullahu - Live

Adelina dhe Sabriu – Kallma Cigaren

download_qerkininaj.com
Adelina dhe Sabriu – Moj e mira download_qerkininaj.com
Adelina dhe Sabriu – Ne drass te vekut download_qerkininaj.com
Adelina dhe Sabriu – Ne sabah download_qerkininaj.com
Adelina dhe Sabriu – Vet me the te dua download_qerkininaj.com
Adelina dhe Sabriu –Dil moj cuce download_qerkininaj.com

.

Leonora Jakupi Albumi i Ri

Leonora – Kush do ta puth Buzen

download_qerkininaj.com
Leonora – Kush ka faj download_qerkininaj.com
Leonora – Maximum te ndryshem download_qerkininaj.com
Leonora – Nje kompliment download_qerkininaj.com
Leonora – O Beqar download_qerkininaj.com
Leonora – Ti me je shume Xheloz download_qerkininaj.com
Leonora – Zemra prap kerkon download_qerkininaj.com

.

.

Sef Duraj – Nje nate ne plazh Live

Sef Duraj – Ndoshta

download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Gabova,Gabova download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Llokumi download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Hajde me mua download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Inati po me vjen download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Bjen Tupani download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Hyn ne valle download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Me ti then dy Fjale download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Mitrovic me rrehi teli download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Cika e Dugagjinit download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Eja po te pres sonte download_qerkininaj.com
Sef Duraj – Mos Qaj download_qerkininaj.com

.

.

Gezuar me Bilbilat 2007

G.me Bilbilat – Dola n“bahqe

download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Hajer kovt rrehi teli download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Malli po me merr download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Lindi djale download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Moj e mira synin e zi download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Moj Lule download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Nate e madhe download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Qiftelin ne dore e morra download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Qou Emine download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Ra nje ylle download_qerkininaj.com
G.me Bilbilat – Bukuri jote download_qerkininaj.com

.

Remzie,Nexhat Osmani dhe

Nazife Bunjaku

R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 1

download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 2 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 3 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 4 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 5 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 6 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 7 download_qerkininaj.com
R.N.Osmani dhe N.Bunjaku – Kenga 8 download_qerkininaj.com

.

Flora, Andani, lori, Ymeri - Live

Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 1

download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 2 download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 3 download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 4 download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 5 download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 6 download_qerkininaj.com
Flora,Adnani,Lori dhe Ymeri – Live 7 download_qerkininaj.com